رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج گفت: به مناسبت میلاد مهدی موعود(عج) و نیمه شعبان و شب برای مسابقه پیامکی ویژه این ایام در کردستان برگزار می‌شود.

 
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام علیرضا کاوه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار این اداره‌کل اظهار کرد: مسابقه پیامکی ویژه میلاد امام زمان(عج) در قالب پنج سئوال چهار جوابی طراحی و از طریق فضای مجازی و رسانه‌ها در اختیار مخاطبان و عموم مردم قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه این مسابقه به صورت پیامکی است، افزود: شرکت‌کنندگان می‌توانند پاسخ سئوالات خود را به شماره پیامکی ۳۰۰۰۱۳۶۳۰۰۰۶۳۱ ارسال کنند.

وی خاطرنشان کرد: به ۱۲ نفر از شرکت‌کنندگان در این مسابقه پیامکی به قید قرعه جوایزی اهدا می‌شود.

حجت‌الاسلام کاوه یادآور شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا این اداره سعی دارد با برگزاری مسابقات پیامکی و فضای مجازی زمینه حضور مخاطبان را در فعالیت‌های دینی و فرهنگی فراهم آورد. رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج با اشاره به اینکه عموم مردم از سراسر استان کردستان می‌توانند در این مسابقه پیامکی شرکت کنند، عنوان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند پاسخ‌های خود را تا ۲۹ فروردین جاری به سامانه پیامکی یاد شده ارسال کنند.

وی عنوان کرد: برپایی ایستگاه‌های سلامت در سطح شهرستان سنندج به منظور توزیع ماسک و موادضدعفونی بین اقشار مختلف مردم به‌ویژه در مناطق محروم و حاشیه شهرها از دیگر برنامه‌هایی است که به همت این اداره پیگیری و در حال انجام است.

انتهای پیام/