مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان

 خدمات نظام اسلامی برای قشر جوان تبیین شودمدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: خدمات نظام برای همه مردم به ویژه قشر جوان تبیین شود.

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی ظهر امروز در جلسه ستاد اجرایی همایش چهلمین سالرد طلایه‌داران فاطمی که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سالن کوثر مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد، اظهار کرد: همه ما باید با افتخار از نظام جمهوری اسلامی ایران پاسداری و حراست کنیم و برای شناسایی ضعف‌ها و قوت‌هابکوشیم.

وی با بیان اینکه مسوولان وظیفه دارند مایه‌ی دلگرمی و ایجاد انگیزه در مردم باشند، افزود: باید خدمات نظام را برای مردم به ویژه قشر جوان تبیین کنیم. وی خاطرنشان کرد: مخالفین نظام بیش از هر زمان دیگری با ما دشمنی می‌کنند و درصدد دلسرد کردن مردم هستند و از دشمن غیر ازاین هم انتظار نمی‌رود و باید دوستداران نظام در از جبهه حق دفاع کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان عنوان کرد: لازم است نقاط قوت، افتخارات و خدمات نظام جمهوری اسلامی را با انصاف و عدالت دبرای مردم بازگو کنیم و مسوولان می‌توانند با فراهم کردن شرایط و زمینه لازم از نخبگان، اصحاب رسانه و کسانیکه دست به قلم هستند برای بازگو کردن دستاوردهای انقلاب اسلامی استفاده کنند. حجت‌الاسلام کرمی هر دستگاهی موظف است خدمات خود را در هر حوزه‌ای که فعالیت دارد برای مردم بیان کند تا مردم با آنچه که در طول این چهل ساله روی داده است، استفاده ببرند.

وی یادآور شد: دشمنان از طریق رسانه‌های مختلف به ویژه در فضای مجازی به دنبال دلسرد کردن مردم از نظام هستند و در خیال خود تصور می‌کنند چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی پایان این انقلاب خواهد بود در حالیکه باید  با قطعیت اعلام کرد مردم ایران جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را خواهند گرفت و این اسرائیل است که در آینده وجود نخواهد داشت و نابود خواهد شد. وی اضافه کرد: مدیران ما نباید تحت تاثیر اطلاعات پوچ و بی‌ساس منتشر شده در فضای مجازی قرار گیرند و باید همواره در ایجاد انگیزه و دلگرم کردن مردم پیشرو باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان افزود: اگر نتوانیم خدمات نظام را برای مردم بازگو کنیم به این نظام اسلامی ظلم کرده‌ایم بنابراین باید با هم‌افزایی و همفکری در راستای بیان خدمات نظام به مردم قدم برداریم و از تمامی ظرفیت‌های موجود به ویژه نخبگان و اساتید بهره‌ببریم.

حجت‌الاسلام کرمی اعلام کرد: سعی براین است تا برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با رویکرد مردمی برگزار شود و برهمین اساس از تشکل‌های مردمی، هیئات مذهبی، سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های وابسته ادارات درخواست می‌شود در برگزاری برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مشارکت کنند.

وی با بیان اینکه دو همایش و سه نشست استانی در سنندج به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، گفت: همایش‌ها ویژه عموم مردم و نشست‌ها ویژه‌ی خطبا و واعظین خواهد بود.

معاون سیمای مرکز کردستان نیز در این نشست به برنامه‌های سیما در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پرداخت و بیان کرد: سیمای مرکز کردستان برنامه عملکرد استانداران کردستان در طول چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به تصویر خواهد کشید.

بنی‌عامریان بیان کرد: تهیه مستندهایی از خدمات انجام شده در بخش‌های کشاورزی، عمرانی، فرهنگ و هنر، ورزشی و غیره نیز از دیگر برنامه‌های سیمای مرکز کردستان است که در سیما به نمایش درخواهد آمد. وی همچنین در خصوص برگزاری نشست و همایش‌های یاد شده که با همکاری تبلیغات اسلامی کردستان برگزار می‌شود، افزود: سیمای مرکز کردستان این همایش‌ها را به تصویر خواهد کشید و واحد خبر نیز برای پوشش خبری آن اقدام خواهد کرد.

در این مراسم سایر اعضای جلسه نیز برنامه‌ها و پیشنهادات خود را در خصوص گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ارائه کردند.

انتهای پیام/