مریوان- حجت‌الاسلام حسن ورهرام در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی به‌عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مریوان معرفی شد.

 


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان در مراسم معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی مریوان با تقدیر از فعالیت‌های حجت‌الاسلام عباس عبدی رئیس سابق تبلیغات اسلامی مریوان اظهار کرد: هدف سازمان تبلیغات اسلامی ارتقای فرهنگ ناب محمدی است و در این راستا سعی داریم تا در سطح استان کردستان نیز برای ارتقای فعالیت‌های فرهنگ دینی تلاش کنیم.

 

حجت‌الاسلام احمد حاتمیان با اشاره به اینکه انتظار ما از رئیس جدید تبلیغات اسلامی مریوان بیشتر از رئیس سابق خواهد بود، افزود: باید با ایجاد تعامل و همفکری با سایر ادارات فرهنگی نیز برای رشد فعالیت‌های فرهنگی در مریوان تلاش کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: شهرستان مریوان دارای ظرفیت‌های فرهنگی است و باید از پتانسیل‌های موجود این شهر برای گسترش فعالیت‌ها بهره برد.

 

وی ایجاد انگیزه بین مردم به‌ویژه جوانان را امری ضروری خواند و بیان داشت: جوان‌پروری و نخبه‌پروری در این شهرستان و ایجاد همدلی و همگرایی باید موردتوجه مسئولان فرهنگی شهرستان مریوان باشد.

 

فرماندار شهرستان مریوان نیز در این جلسه با قدردانی از زحمات حجت‌الاسلام عبدی رئیس سابق این شهرستان عنوان کرد: انتظارات ما از رئیس جدید این اداره بیشتر خواهد بود و نیاز است تعاملات بیشتری را با ادارات فرهنگی و سایر نهادها داشته باشند.

 

اقبال عنوان کرد: ارتقای فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی در شهرستان مریوان نیاز مردم این شهرستان است و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مریوان می‌تواند در این راستا قدم‌های مؤثری بردارد.

 

رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهرستان مریوان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه سیاست‌های سازمان تبلیغات اسلامی را با جدیت دنبال خواهد کرد، افزود: سعی خواهم کرد میراث گذشته که روسای قبلی در این شهرستان به‌کاربرده‌اند را دنبال کنم و با همکاری کارکنان این اداره و مسئولان و همکاران اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان در حفظ قلمرو و چارچوب سازمان تبلیغات اسلامی نهایت تلاش خود را با تعاملاتی که با ادارات مریوان برقرار خواهیم کرد، گام برمی‌دارم.

 

حجت‌الاسلام حسن ورهرام ابراز امیدواریم کرد: در بحث جذب جوانان و نخبه‌پروری فعالیت‌هایی در شهرستان مریوان انجام خواهیم داد که بتواند به رشد و تقویت جایگاه دینی جوانان این شهرستان بینجامد.

 

گفتنی است، حجت‌الاسلام عباس عبدی نیز به‌عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قروه مشغول فعالیت است.انتهای پیام/