سنندج- سوالات بیست گانه مسابقه بزرگ اینترنتی ویژه ماه ربیع بر روی سایت تبیان کردستان، بخش مسابقات تبیان قرار گرفت.به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، داوودی کارشناس رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی از بارگزاری سوالات بیست گانه مسابقه بزرگ اینترنتی ویژه ماه ربیع بر روی سایت تبیان کردستان خبر داد.

وی خاطر نشان کرد: که تعداد سوالات 20 عدد می باشد که به صورت چهارگزینه ای است که علاقمندان می توانند با مراجعه به لینک زیر سوالات را دریافت و پس از مطالعه و پاسخگویی، جهت وارد کردن پاسخ های خود به بخش مسابقات سایت تبیان کردستان مراجعه نمایند. وی از شرکت کنندگان گرامی خواست تا با حوصله سوالات را مطالعه نموده و هنگام وارد کردن پاسخ ها در سایت نهایت دقت را به خرج دهند. چرا که هر فرد تنها حق یکبار شرکت در مسابقه را دارد که زمان وارد کردن پاسخ ها نیز 15دقیقه می باشد.

لینک دریافت سوالات:

https://goo.gl/mbq113


داوودی افزود: کسانی قبلا در سایت تبیان کردستان ثبت نام نموده و عضو سایت می باشند جهت شروع مسابقه و وارد کردن پاسخ سوالات تنها کافی است در قسمت مسابقه  نام کاربری و  رمز عبور خود را وارد کنند. اما کسانی که برای اولین بار وارد سایت تبیان شده اند، برای ورود به بخش مسابقه لازم است از طریق آیکن ثبت نام در سربرگ صفحه اصلی سایت تبیان کردستان، ثبت نام خود را انجام بدهند.

لینک ثبت نام در سایت:
http://www.tebyan-kd.irآیکون ثبت نام:محل درج مشخصات در سایت:
داوودی گفت: پس از آنکه فرد اطلاعات خواسته شده جهت ثبت نام در سایت را وارد نمود، به صندوق پست الکترونیکی(ایمیل) خود مراجعه نماید و بر روی لینک فعال سازی ارسال شده کلیک کند تا حساب کاربری شخص فعال شده و به صورت رسمی به خانواده بزرگ تبیان بپیوندد و در جریان آخرین اخبار و اطلاعات و دانستنی های مختلف دینی، علمی، فرهنگی و ... قرار گیرد.

وی افزود: سوالات بیست گانه برگرفته از سوره محمد قرآن کریم و بر اساس تفسیر نور دکتر مصطفی خرمدل است.

وی هچنین در پایان خاطر نشان کرد:  16 دی ماه 1396 آخرین مهلت شرکت در مسابقه بوده که شماره تلفن درج شده در سایت و همچنین کانال رسمی تبیان کردستان پل ارتباطی ما با دوستان و همراهان تبیانی خواهد بود.لینک دریافت تفسیر نور دکتر مصطفی خرمدل

https://goo.gl/8hjGPR

یا

http://tafseerenoor.persiangig.com/page.html

 

 لینک شروع مسابقه:

http://tebyan-kd.ir/fa/testبخش مسابقات وبسایت تبیان کردستان