سنندج- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج از پیش‌بینی عبور پنج هزار زائر اربعین حسینی از مسیر سنندج خبر داد و گفت: عبور کاروان‌های زائران اربعین از امروز، ۱۵ مهرماه آغاز شده است.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان کردستان، حجت‌الاسلام علیرضا کاوه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج اظهار کرد: در حال حاضر در ورودی‌های شهر سنندج سه موکب اربعین راه‌اندازی شده است که آماده استقبال و پذیرایی از زائران اربعین عبوری از استان هستند.

وی افزود: یک موکب در میدان امام رضا(ع) و دو موکب در سه‌راه جهاد سایت اداری شهر سنندج در حال حاضر به زوار اربعین حسینی خدمات ارائه می‌دهند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج به تهیه و توزیع اقلام فرهنگی ویژه اربعین در موکب‌های شهرستان سنندج اشاره و بیان کرد: این اقلام با همکاری اداره تبلیغات اسلامی سنندج، شورای هیئات مذهبی و کمیته آموزش و فرهنگی اربعین تهیه و توزیع‌شده است.
وی از چاپ سه هزار جلد دفترچه راهنمای زوار، کتابچه احکام سفر اربعین، نقشه ورودی و خروجی عراق، کتابچه احکام فقهی ویژه روحانیون اعزامی سفر اربعین خبر داد و اعلام کرد: این کتابچه‌های آموزشی از امروز، ۱۵ مهرماه بین زوار توزیع خواهد شد.
حجت‌الاسلام کاوه از پیش‌بینی عبور پنج هزار زائر اربعین از مسیر سنندج خبر داد و گفت: عبور کاروان‌های زائران اربعین از امروز، ۱۵ مهرماه آغازشده است.
وی با اشاره به برپایی خیمه‌های نماز ویژه بانوان و آقایان در موکب‌های سطح شهر سنندج یادآور شد: غذای گرم در دو وعده ناهار و شام نیز از امروز در سنندج بین زوار توزیع می‌شود.


انتهای پیام/