مریوان- مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: هزینه معالجه والدین و برادر دو کولبر روستای نی از سوی سازمان تبلیغات اسلامی تامین می‌شود.

 

 


به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان اظهار کرد: در راستای اعزام هیئتی متشکل از مدیران تبلیغات اسلامی استان‌های کردستان و کرمانشاه و رئیس سازمان دارالقرآن الکریم تبلیغات اسلامی به منزل دو کولبر جانباخته روستای نی، هزینه مداوای پدر، مادر و برادر بیمار این کولبران از سوی سازمان تبلیغات اسلامی پرداخت می‌شود.

 

 

وی با اشاره به اینکه روز جمعه این هیئت اعزامی با سفر به روستای نی و حضور در منزل آزاد و فرهاد خسروی که اخیرا در ارتفاعات مریوان به دلیل سرما جان باختند، با خانواده دو کولبر دیدار کردند، افزود: در منزل دو کولبر جانباخته، تعدادی از مردم به‌ویژه جوانان روستای نی نیز حضور داشتند که به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند و مسئله اشتغال را اساسی‌ترین مشکل مردم روستا برشمردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان ادامه داد: در این دیدار قرار شد زمینه دعوت تعدادی از جوانان روستای نی به سازمان تبلیغات اسلامی و دیدار با رئیس این سازمان برای بیان مشکلات و بررسی آن فراهم شود. قطعا با برگزاری دیدار گروهی جوانان روستای نی با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شاهد اقدامات مثبتی در رفع برخی مشکلات مردم این روستا خواهیم بود.

حاتمیان خاطر نشان کرد: بعد از حادثه‌ای که برای دو برادر کولبر اتفاق افتاد، حرکت‌های مختلفی از سوی مراکز مختلف و گروه‌های معاند روی داد و برای جلوگیری از موج‌سواری رسانه‌های معاند از این حادثه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تاکید داشت تا ضمن دیدار با خانواده این دو کولبر و دلجویی از والدین آنها مسائل و مشکلات کولبران نیز بررسی شود.

در این دیدار که ششم دیماه ۹۸ روی داد، هدایایی از سوی سازمان تبلیغات اسلامی به خانواده آزاد و فرهاد خسروی اهدا شد.

انتهای پیام/