دهگلان-امام جمعه دهگلان در روز جهانی قدس گفت اسرائیل غاصب باید بداند که قدس متعلق به تمام جهان اسلام است و از حضور مردم در این راهپیمایی تقدیر کرد.به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، ماموستا یدالله محمدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دهگلان ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم کشور و این شهرستان در حمایت از ملت مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: اسرائیل غاصب باید بداند که قدس متعلق به تمام جهان اسلام است.

وی گفت: قدس شریف نماد «غیرت مسلمانان» است و یهودیان غاصب باید عقب‌نشینی کنند و قدس به آغوش اسلام باز گردد.

امام جمعه دهگلان با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش در دیرالزور سوریه تصریح کرد: امنیت و آسایش مردم کشور مرهون خون شهدای مدافع حرم و تلاش و زحمات شبانه‌روزی سپاه قهرمان و نیروهای جان برکف نظامی، انتظامی و سربازان گمنام امام زمان(عج) است.

وی در بخشی دیگر از خطبه‌های خود با اشاره به آخرین روزهای پایانی ماه مبراک رمضان و نزدیکی عید سعید فطر گفت: ملاک اعلام عید فطر باید باید به اذن حاکم شرع باشد.

ماموستا محمدی با اشاره به پرداخت زکات فطریه افزود: کسانی که می‌خواهند زکات فطریه را پرداخت کنند می‌توانند با کمک‌های خود به کمیته امداد امام(ره) و بهزیستی فقرا و نیازمندان را یاری کنند.
انتهای خبر/

منبع:تسنیم