سنندج- اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان به مناسبت 13 رجب، سالروز ولادت حضرت علی(ع) مسابقه الکترونیکی نهج البلاغه ویژه ماه رجب را برگزار می کند.


به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، آرمان داوودی کارشناس رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به برگزاری مسابقه اینترنتی " نهج البلاغه ویژه ماه رجب " گفت: ماه رجب فرصت مناسبی است که همگان با شخصیت و اندیشه های بزرگان دینی،  علی الخصوص امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام آشنا شوند و چه زیباست که عموم دینداران و بخصوص جوانان عزیز کشورمان از طریق مطالعه نهج البلاغه با افکار، منش و شخصیت امیرمومنان آشنا و با سخنان جان افزا و روح انگیز آن حضرت مانوس و همکلام گردند.


ایشان افزود: یکی از اهداف سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یکی از متولیان اصلی حوزه فرهنگ دینی جامعه، آشنا ساختن جوانان با معارف اسلامی و ارزش های دینی است. در راستای تحقق بخشیدن به این هدف واحد رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، مسابقه اینترنتی با محوریت سه خطبه و یک نامه از کتاب نهج البلاغه را تدارک دیده است که همگان می توانند با مراجعه به سایت تبیان کردستان در این مسابقه شرکت کنند.


ایشان در ادامه گفت: زمان این مسابقه از 22 فروردین ماه الی 7 اردیبشهت ماه (13 رجب تا پایان ماه رجب المرجب) خواهد بود.
مسابقه مذکور به صورت غیرحضوری و در قالب 20 سوال چهارجوابی و بدون نمره منفی خواهد بود که افراد علاقمند به شرکت در مسابقه می توانند با مراجعه به آدرس www.Tebyan-kd.ir در سایت تبیان ابتدا ثبت نام نموده و سپس وارد بخش مسابقه شوند.


وی افزود: که هر فرد فقط یکبار حق شرکت در مسابقه را دارد و زمان پاسخگویی به سوالات 10 دقیقه خواهد بود که پس از اتمام زمان مسابقه و در پایان ماه رجب به قید قرعه به 26 نفر (13 نفر برادر و 13نفر خواهر) از برگزیدگان جوایز نقدی اهداء خواهد شد.


داوودی خاطر نشان کرد: که سوالات مسابقه از خطبه های 65، 87، 193 و نامه شماره 31 نهج البلاغه(ترجمه محمد دشتی) انتخاب شده اند که از روز چهارشنبه مورخ 96/01/23 بر روی سایت جهت دریافت و مطالعه علاقمندان قرار خواهد گرفت.

وی در پایان برای همه شرکت کنندگان موفقیت و سربلندی را آرزو نمود و گفت: علاقمندان می توانند از طریق کانال رسمی تبیان کردستان به نشانی زیر از آخرین اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوند، همچنین تلفن اداره کل به شماره 5-33168204 در ساعات اداری پذیرای شنیدن نظرات و سخنان همراهان عزیز خواهد بود.   • جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان، با کانال تبیان کردستان همراه شوید:

ID: @Tebyan_Kurdistan
انتهای خبر/