اداره کل- در دیدار مدیرکل تبلیغات اسلامی با مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان اعلام شد: کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی نیازمند همکاری ادارات و دستگاه‌های مختلف و ارائه طرح‌های موثر است.

 


به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان در دیدار با مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان اظهار کرد: مقام معظم رهبری با مطرح کردن توجه مسوولان به آسیب‌های اجتماعی از جمله طلاق، بیکاری و اعتیاد برتوجه به این مهم تاکید کرده‌اند.

 

وی افزود: تلاش براین است که این طرح‌های حوزه آسیب‌های اجتماعی نیز در کردستان اجرا شود و مناطق و محله‌هایی شناسایی شوند تا در این مناطق اقدامات کنترلی انجام گیرد.

 

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان نیز در این دیدار اظهار کرد: در راستای اجرای طرح‌های کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی طبق سنوات گذشته سازمان امور اجتماعی با وزارتخانه‌ها و سازمان‌های اجتماع محور همکاری داشته‌اند.

 

فرانک قدسی بیان کرد: سال گذشته با تبلیغات اسلامی جلسات برگزار شد و فعالیت‌های مختلفی توسط این اداره‌کل در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام می‌گرفت اما چون هیچ دستورالعمل و تفاهم‌نامه‌ای در این میان وجود نداشت امکان پرداخت اعتبار وجود نداشت.

 

وی بیان کرد: امسال با توجه به اینکه همه دستگاهها در کاهش آسیب‌های اجتماعی مشارکت کنند تفاهمنامه‌های بیشتری منعقد خواهد شد که اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این مورد لحاظ شده است تا تعامل و همکاری بیشتری در استان انجام گیرد.

 

وی عنوان کرد: قرار است که طرح‌های حوزه کنترل آسیب‌های اجتماعی ادارات برای دستگاه‌ها و مدیران استان ارسال شود.