چندی پیش ۱۰ تبلت و اولترابوک برتر سال ۲۰۱۷ را برای شما همراهان همیشگی آی‌تی‌رسان معرفی کردیم و در انتها از شما خواستیم تا برترین مدل را انتخاب کنید. دقایقی پیش نظرسنجی به پایان رسید و حالا وقت آن است تا مقام‌های اول تا سوم را معرفی کنیم.

 

نشان طلایی آی‌تی‌رسان

مایکروسافت سرفیس پرو (۲۰۱۷)

 

 

وقتی نامی از تبلت می‌شنویم، ناخودآگاه ذهن‌مان به سمت مایکروسافت، ویندوز و سرفیس می‌رود. حالا این ۳ مورد در کنار هم جمع شده و محصولی با نام سرفیس پرو (۲۰۱۷) را شکل داده است؛ بنابراین جای تعجبی ندارد که این دستگاه مورد توجه قرار بگیرد و بیشترین آرا دریافتی را به خودش اختصاص دهد. آخرین حرف مایکروسافت در دنیای تبلت‌ها با کسب بیش از ۲۰ درصد آرا توانست تا نشان طلایی‌ آی‌تی‌رسان را از آن خود کند (مبارک خودش و صاحبش باشه).

 نشان نقره‌ای آی‌تی‌رسان

مایکروسافت سرفیس بوک ۲

 

 

سرفیس بوک نامی بود که در سال ۲۰۱۶ بر سر زبان‌ها افتاد و تعریف متفاوتی از تبلت، اولترابوک و یا شاید هم یک لپ‌تاپ را ارایه داد. سال ۲۰۱۷ سازنده‌اش تصمیم گرفت تا نسل جدید آن را با یک ارتقا بسیار خوب راهی بازار کند. همین موارد موجب شد تا دوباره در کانون توجه قرار گرفته و بتواند با اختصاص دادن بیش از ۱۸ درصد آرا دریافتی، به نشان نقره‌ای آی‌تی‌رسان دست یابد.

 


نشان برنزی آی‌تی‌رسان

اپل (iPad Pro 10.5 (2017

 

 

بعد از دِرو کردن جایزه‌ها توسط نمایندگان مایکروسافت، نوبت به عرض اندام تبلت اپل رسید. دستگاهی که متفاوت‌ترین گزینه در لیست بهترین‌های ما بود و بیش از هرچیز به سمت موبایل‌ها گرایش داشت. آی‌پد‌های اپل همیشه جز خوب‌های روزگار بوده‌اند و کسی نمی‌تواند منکر قابلیت‌های‌ خوب‌شان شود. آی‌پد پرو جدید این کمپانی نیز در یک رقابت تنگاتنگ توانست تا اولترابوک قدرتمند ایسوس را کنار زده و با اختلافی ناچیز به مقام سوم دست یابد و نشان برنزی آی‌تی‌رسان را به گردن بیاویزد!انتهای خبر/