قروه-مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل و اراده آهنین ملت ایران به ثمر نشست و هدف امام احیای اقتدار و عزت اسلام بود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان قروه اظهار کرد: اوریانالا فالانچی زمانی که در پاریس از امام سئوال کرد پیام انقلاب شما چیست، افزود: پیام انقلاب ما توحید است و همه امت اسلامی به دنبال حقیقت توحیدند.

وی بیان کرد: انبیا و پیامبران الهی در طول تاریخ پرچمدار حقیقت توحید بودند و به دنبال تحقق این آرمان بزرگ حرکت، قیام، مبارزه و جهاد داشتند.

وی با اشاره به اینکه به رهبری امام راحل و به تبعیت و همراهی و اراده آهنین ملت بزرگ ایران انقلاب اسلامی ایران به ثمر نشست، افزود: امام راحل در سطح بین‌المللی هدفی داشت که آن هم احیای اقتدار، عظمت، عزت اسلام و امت اسلامی بود.

وی خاطرنشان کرد: در دورانی که همه قدرت‌های استکباری و امپریالیستی برای نابودی اسلام تلاش می‌کردند و مکاتب و نگرش‌های غیراسلامی و غیرانسانی برعلیه امت اسلامی و مبانی دین اسلامی بود پرچم توحید به دست رادمردی از شاگردان مکتب پیامبر اسلام به اهتزاز درآمد و اسلام به اقتدار خود برگشت و امت اسلامی سربلند شدند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان عنوان کرد: زمانیکه همه مسلمانان در دنیا با اضطراب و مبهوت نگاه می‌کردند که کشور کوچک صهیونیستی و یهودی‌های بی‌رحم ملت مظلوم فلسطین را مورد سخت‌ترین و وحشتناک‌ترین جنایات قرار می‌دادند و هیچ قدرت دفاعی نداشتند، نگاه امام راحل این بود که مردم مسلمان فلسطین و زنان و کودکان آن باید رهایی و آزادی پیدا کنند و این مهم جز با اقتدار امت اسلام این آرمان محقق نمی‌شود.

حجت‌الاسلام حاتمیان یادآور شد: گرچه همه قدرت‌ها علیه امام تلاش می‌کردند اما موفق نمی‌شدند، در سطح ملی امام می‌خواست و هدفش این بود که حکومت طاغوتی و استبدادی را نابود و نظامی مبتنی بر اسلام را بنیانگذاری کند که با اراده مردم محقق شد.

وی اعلام کرد: امام راحل برای رسیدن به هدفش نگاه عرفانی، ایمانی و توحیدیش به خدای بزرگ بود اما پشتوانه این نگاه معرفتی و عرفانی نیز اراده حمایت و همراهی مردم مسلمان از همه قومیت‌های مختلف بود.

وی اضافه کرد: ملت سرافراز ایران با قومیت‌های متفاوت و فرهنگ‌ها و مذاهب مختلف یک امت متحد به هم وابسته است و این وفاق و همبستگی ملی وصف ناپذیر بین قومیت‌های مختلف موجب عظمت و اقتداری است که امروز در دنیا مشاهده می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: بسیجی‌های ما که فرزندان این ملت و کردهای شافعی، ترکمن‌های حنفی و شیعیان امت واحده بودند در برابر دشمنان می‌جنگیدند و امروز اقتدار ایران در برابر مستبدان و بیگانگان توصیف ناشدنی است.

حجت‌الاسلام حاتمیان اعلام کرد: اگر اقتدار نظام اسلامی به اینجا می‌رسد که چندین سال قدرت‌های جهانی را پای میز مذاکره می‌رساند و شش قدرت دنیا یک طرف میز و جمهوی اسلامی ایران طرف دیگر این میز قرار دارد و تمام خواسته‌های خود را بر آنها تحمیل می‌کند این به پشتوانه ملت سرافراز ایران محقق می‌شود و به اراده آهنین مردمان مسیر می‌شود.

وی با عنوان اینکه اگر یک انسان خودکامه به نام ترامپ می‌آید و تمام معاهدات بین‌المللی را زیرپا می‌گذارد و نادیده می‌انگارد بخاطر جهل است، اضافه کرد: آمریکا هنوز این ملت مقتدر را نشناخته است و آنقدر نادان است که به قدرت استبدادی و استکباری خود می‌بالند و با یک سردار سرافراز اسلام مواجهه می‌کند در حالیکه سردار سلیمانی نماد مقاومت، عزت، اقتدار و صلابت ملت سربلند ایران و ملتهای مسلمان دنیاست و این عظمت در گرو همبستگی و هماهنگی و انسجام ملی ماست.

وی در پایان اعلام کرد: در روزهای آینده که انتخابات را در پیش داریم از بین این مردم کسانی با رای مردم انتخاب می‌شوند که برای سرنوشت این ملت تصمیم گیری بکنند و تحت رهبری رهبر معظم انقلاب این ملت را به سوی آرمان‌های مقدس شهدا پیش ببرند.

 

انتهای پیام/